sobota, 22.6.2024, 14:02 h

facebook facebook20 rokov vysielania TV PEZINOK

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Na Cajle sa budujú priechody pre chodcov

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Čas na podávanie žiadostí o dotácie s blíži

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Celomestská likvidácia odpadu z domácností

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h

1
2
3
4

ZÁSAHY HASIČOV

Zásahová činnosť jednotky Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku od 24. 09. 2018 – 30. 09. 2018


24. 09. 2018 Modra

Jednotka bola  vyslaná na požiar stromu. Po príchode na miesto jednotka uhasila požiar jedným vysokotlakým prúdom a vrátila sa na základňu.

25. 09. 2018 Častá

Jednotke bol  nahlásený požiar tují pri rodinnom dome v Častej. Do príchodu jednotky majiteľ tuje uhasil, jednotka požiar dohasila, skontrolovala a vrátila sa na svoju základňu.

29. 09. 2018 Vištuk

Jednotka bola  vyslaná do Vištuku ( Rybník ) k asistencii ZZS z dôvodu neprístupného terénu . Bez zásahu . Po príchode jednotky bol pacient v ošetrovaní RLP . Jednotka sa vrátila na základňu.

30.9.2018  Limbach

Jednotka bola vyslaná na výpomoc polícii, ktorá mala nahlásených stratených dvoch zberateľov hríbov v lesoch nad obcou Limbach smer Suchý vrch. Hasička jednotka vyslala na pátranie jednu štvorkolku s osádkou 1+1 a jednu šesťkolku s osádkou 1+1. Hasičská jednotka  sa spojila s osádkou polície a začali spoločne pátrať po stratených osobách. Po čase jednotka na štvorkolke našla stratenú pani, ktorá im povedala, kde sa nachádza jej manžel, pre ktorého šla jednotka polície. Obe osoby naložili do automobilu polície a zviezli ich k osádke RZP. Jednotka sa vrátili na základňu.

(Ilustračné foto)

 

RADI PORADÍME

Dan Brown
Harvardský ikonograf profesor Robert Langdon príde do Guggenheimovho múzea moderného umenia v Bilbau, aby sa zúčastnil na odhalení objavu, ktorý „naveky zmení tvár vedy“.

Magdaléna Pirožeková
Ženy týrané svojím okolím aj najbližšou rodinou sa snažia skryť domáce násilie pred vonkajším svetom. Monika je jednou z nich. Raz si však povedala DOSŤ!

Steven Levy
Chcete pochopit, jaké tajemství stojí za úspěchem společnosti Google? Odpovědí je tato kniha známého amerického novináře a odborníka na informační technologie a kyperprostor.

Yuval Noah Harari
„Pred 100 000 rokmi obývalo Zem najmenej šesť ľudských druhov. Dnes je tu už len jeden. My. Homo sapiens.“ 
V knihe Sapiens: Stručná história ľudstva jej autor, nazývaný aj vizionársky historik...

Jaroslava Kuchtová
Piatak Maťo by bol najšťastnejší chlapec na svete, keby ho rodičia boli vzali so sebou na misiu do Afriky. Lenže oni ho nevzali! Nechali ho doma u starkej, a tak začína chodiť do novej školy.

Kamil Peteraj
Bol raz jeden hrad zo šľahačky, biely a sladký a bývala v ňom šľahačková princezná. Raz, keď dorástla, usporiadali na zámku oslavu, na ktorú prišli pytači z celého sveta.

Miro Jaroš
Milé deti, mám veľkú radosť, že ste také šikovné a že sme sa už veľa vecí spolu stihli naučiť. Ani tentoraz to nebude inak. V tejto knihe budeme spolu oslavovať narodeniny.

Jan Lebeda
Vo svojich nových dobrodružstvách sa škriatok Medovníček stará nielen o včeličky, ale pomáha každému, kto to potrebuje. Asistuje pri bežeckých pretekoch slimákov, vylieči včeličke krídelko