utorok, 10.12.2019, 12:08 h

facebook facebook20 rokov vysielania TV PEZINOK

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Na Cajle sa budujú priechody pre chodcov

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Čas na podávanie žiadostí o dotácie s blíži

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h


Celomestská likvidácia odpadu z domácností

RELÁCIA TÝŽDEŇ
premiéra 15. 10. 2018, 18.00 h

1
2
3
4

TURNAJ PRÍPRAVIEK V HÁDZANEJ

Sobota (21. 4. 2018) patrila najmenším. U nás sa usporiadalo 2. kolo prípraviek majstrovstiev Bratislavského kraja hádzanej. Turnaj sa odohral v dvoch kategóriách chlapcov a dievčat.

Chlapci si zmerali sily s celkami ŠKP Bratislava, Slovan Modra „A“, Slovan Modra „B“ ,ŠKH Agrokarpaty Pezinok, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky, SPORT CLUB Senec, Inter SC Bratislava.

Dievčatá zabojovali medzi sebou: ŠKP Bratislava, HC Tatran Stupava „A“, HC Tatran Stupava „B“, ŠKH Rohožník.

Turnaj sa odohral v duchu FAIR-PLAY. Zápas sa hral 2×10 minút. Celkovo sa odohralo 15 zápasov, z toho 9 zápasov chlapcov a 6 zápasov dievčat. Práve takéto turnaje napomáhajú deťom rozvíjať motoriku, dribling, beh, ale aj nadobúdať nové priateľstvá.

Naše družstvo začalo turnaj víťazne s celkom SPORT CLUB SENEC 11 : 8, potom nastúpili proti Interu Bratislava a prehrali veľmi tesne 6 : 4. Posledný zápas odohrali proti družstvu HC TATRAN STUPAVA a prehrali rozdielom 4 : 12. Decká sa snažili vo všetkých troch zápasoch a dali do nich všetko, aby nastrieľali čo najviac gólov.

RADI PORADÍME

Dan Brown
Harvardský ikonograf profesor Robert Langdon príde do Guggenheimovho múzea moderného umenia v Bilbau, aby sa zúčastnil na odhalení objavu, ktorý „naveky zmení tvár vedy“.

Magdaléna Pirožeková
Ženy týrané svojím okolím aj najbližšou rodinou sa snažia skryť domáce násilie pred vonkajším svetom. Monika je jednou z nich. Raz si však povedala DOSŤ!

Steven Levy
Chcete pochopit, jaké tajemství stojí za úspěchem společnosti Google? Odpovědí je tato kniha známého amerického novináře a odborníka na informační technologie a kyperprostor.

Yuval Noah Harari
„Pred 100 000 rokmi obývalo Zem najmenej šesť ľudských druhov. Dnes je tu už len jeden. My. Homo sapiens.“ 
V knihe Sapiens: Stručná história ľudstva jej autor, nazývaný aj vizionársky historik...

Jaroslava Kuchtová
Piatak Maťo by bol najšťastnejší chlapec na svete, keby ho rodičia boli vzali so sebou na misiu do Afriky. Lenže oni ho nevzali! Nechali ho doma u starkej, a tak začína chodiť do novej školy.

Kamil Peteraj
Bol raz jeden hrad zo šľahačky, biely a sladký a bývala v ňom šľahačková princezná. Raz, keď dorástla, usporiadali na zámku oslavu, na ktorú prišli pytači z celého sveta.

Miro Jaroš
Milé deti, mám veľkú radosť, že ste také šikovné a že sme sa už veľa vecí spolu stihli naučiť. Ani tentoraz to nebude inak. V tejto knihe budeme spolu oslavovať narodeniny.

Jan Lebeda
Vo svojich nových dobrodružstvách sa škriatok Medovníček stará nielen o včeličky, ale pomáha každému, kto to potrebuje. Asistuje pri bežeckých pretekoch slimákov, vylieči včeličke krídelko